„Bieg na sześć łap” w schronisku dla zwierząt

2021-06-11 08:37:40, Q4.pl

13 czerwca 2021 roku o godz. 10.00 Schronisko dla zwierząt we Włocławku organizuje kolejną edycję imprezy: „Bieg na sześć łap”.

To inicjatywa, dzięki której schroniskowe psy oprócz dawki ruchu na świeżym powietrzu mają możliwość socjalizacji, która jest niezmiernie ważna przed adopcją do nowego domu. Dodatkowo jeśli rozważasz adopcje zwierzaka z naszego schroniska ta impreza jest tez dla Ciebie. Bieg na Sześć Łap to doskonała okazja by odrobinę lepiej poznać psiaka przed adopcją.

Uczestnicy będą mogli zabrać naszych podopiecznych na spacer do pobliskiego lasu. Ze względu na fakt iż większość psiaków to już seniorzy to w tej edycji będzie wyznaczona tylko jedna trasa o długości około 2-3 kilometrów.

Przed biegiem każdy z uczestników otrzyma (sms'em) krótką ściągę podpowiadającą jak zachowywać się podczas spaceru/biegu ze schroniskowym psem. Uprzejmie prosimy o przybycie jak najbliżej godziny startu z listy zapisowej - nie ma potrzeby być dużo wcześniej. Do biegu mogą przystąpić tylko osoby pełnoletnie. Osoby poniżej 18 roku życia mogą brać udział w imprezie tylko po opieką osoby dorosłej.

Formularz rezerwacji miejsca (decyduje kolejność zgłoszeń) dostępny jest tutaj.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz