RabatWlo organizuje imprezy dla mieszkańców Włocławka

2021-06-10 09:03:37, Q4.pl

Stowarzyszenie Przedsiębiorców RabatWlo nadchodzących tygodniach organizuje dwie imprezy dla mieszkańców naszego miasta, oraz okolic.

Pierwsza z nich to wyprzedaż garażowa, która odbędzie się 20 czerwca w Hali Mistrzów - organizatorzy zapraszają mieszkańców do wyprzedawania zalegających w szafach rzeczy tj ubrań, zabawek, drobnych przedmiotów - osoby chcące wziąć udział jako sprzedający, obowiązują zapisy.

Więcej informacji na temat wydarzenia dostępnych jest na profilu Facebook'owym organizatorów.

Drugą z imprez organizowanych przez stowarzyszenie będą Targi na obcasach, odbywające się 4 lipca, rozpoczynając od godziny 17:00 w Hotelu Aleksander, z którym wydarzenie to jest współorganizowane. Organizatorzy podkreślają, że wszystkie panie, które będą chciały wejść na teren targów, nie będą musiały płacić za bilety. Podczas wydarzenia każda Pani będzie mogła zapoznać się z ofertą tylko dla kobiet od przedsiębiorców z naszego miasta, od branży beauty przez butiki po porady prawne, czy animacje dla dzieci. 

Organizatorzy mówią, że przygotowywana jest także niespodzianka dla fanek książek, loterie nagród z voucherami, oraz bonami podarunkowymi i gadżetami od firm.

(Informacja prasowa Stowarzyszenie Przedsiębiorców RabatWlo)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz