Zamknij X

Pożar mobilnego punktu poboru wymazów we Włocławku

2021-04-14 14:37:44, Q4.pl

Włocławscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia toalety przenośnej oraz kontenera służącego jako biuro mobilnego wymazu COVID-19. Wstępnie, biegły przekazał policjantom, że przyczyną pożaru było podpalenie, a właściciel wycenił szkody na kilkanaście tysięcy złotych.

Do zdarzeniu doszło wczoraj (13.04.2021 r.) około godziny 22:00, gdy służby zostały powiadomione o palącej się toalecie przylegającej do kontenera biurowego usytuowanego przy ulicy Broniewskiego we Włocławku. Na miejscu, po zakończeniu działań gaśniczych przez straż pożarną, czynności rozpoczęli policjanci oraz biegły z dziedziny pożarnictwa.

Jak ustalono w wyniku działania ognia całkowitemu spaleniu uległa przenośna toaleta, od której zajęła się tylna ściana kontenera. Biegły wstępnie określił, że do pożaru doszło w wyniku podpalenia.

W związku z prowadzonym postępowaniem apelujemy do wszystkich świadków mających jakąkolwiek wiedzę o zaistniałym zdarzeniu o kontakt telefoniczny z włocławskimi policjantami pod numerami 47 753 56 03, 47 753 56 00 lub numerem alarmowym 112. W sprawie zgłoszeń zapewniamy anonimowość.

(Informacja prasowa KMP Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz