Saniko rusza z akcją sprzedaży kwiatów

2021-04-08 08:46:14, Q4.pl

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Saniko” od poniedziałku zaprasza do skorzystania z oferty wiosennej sprzedaży kwiatów. Na początek, w ofercie dostępne będą bratki.

Sprzedaż prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 14:00. Chętnych zapraszamy do siedziby spółki przy ul. Komunalnej 4 we Włocławku.

Przy zakupie powyżej 20 sztuk, spółka zapewnia upusty w cenach. 

Warto przypomnieć, że uprawa kwiatów w RZUOK odbywa się na bazie ciepła wytwarzanego z biogazu składowiskowego. Powstający w procesie rozkładu odpadów biogaz ujmowany jest przy pomocy instalacji odgazowującej i transportowany do generatorów prądu, gdzie przetwarzany jest na energie elektryczną i cieplną. Część wytworzonej energii cieplnej wykorzystywana jest do ogrzewania tuneli foliowych, w których prowadzona jest hodowla roślin. 

Po raz pierwszy wyhodowane przez siebie kwiaty PGK „Saniko” wprowadziło do sprzedaży w roku 2007. Pierwszymi kwiatami oferowanymi do sprzedaży przez PGK „Saniko” były właśnie bratki. Ogromne zainteresowanie mieszkańców Włocławka roślinami sprawiło, że spółka w 2008 roku postanowiła rozszerzyć ofertę dotyczącą wyhodowanych roślin. 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz