Wracają spotkania z mieszkańcami – tym razem on-line

2021-04-06 12:23:49, Maciej Kowalczyk

Pytania, wątpliwości, wnioski i niekiedy gorąca atmosfera. Tak zwykle wyglądały spotkania prezydenta miasta z mieszkańcami włocławskich osiedli. Już w ubiegłym roku trwająca pandemia uniemożliwiła ich realizację w tradycyjnej formie. Tegoroczne spotkania jednak się odbędą – on-line.

Dla mieszkańców była to zawsze okazja do przedstawienia swoich wniosków i postulatów. Dla ratusza- możliwość prezentacji planów inwestycyjnych dla poszczególnych dzielnic miasta. Coroczne spotkania z mieszkańcami były wyczekiwane przez wielu i wielu decydowało się na udział w publicznej dyskusji. Zmieniła to pandemia.

Niestety okres pandemii spowodował, że nie możemy spotkać się bezpośrednio, nad czym bardzo boleję, bo zawsze te spotkania były inspiracją do lepszej, wytężonej pracy. Natomiast chciałbym zaprosić mieszkańców, wszystkich którzy są zainteresowani naszym miastem, do spotkań on-line – zachęcał dziś prezydent Marek Wojtkowski.

W poprzednich latach cykl spotkań odbywał się na wszystkich włocławskich osiedlach. Tegoroczny, przeniesiony do sieci, odbywać się będzie w trzech terminach. Pierwsze z nich odbędzie się w najbliższy poniedziałek 12 kwietnia, kolejne 22 i 26 kwietnia. Transmisja odbywać się będzie na facebookowym profilu Urzędu Miasta.

Zapraszam Państwa do udziału i do zadawania pytań, bo oczywiście taką możliwość dopuszczamy. Te spotkania dopiero wtedy mają sens, kiedy można rozmawiać na bardzo konkretne tematy. Tymi tematami będą inwestycje miejskie, transport publiczny a także fundusze norweskie – mówił dziś prezydent.

Ratusz zachęca do uczestnictwa w spotkaniach i podzielenia się swoimi opiniami i uwagami. Pytania można kierować za pomocą facebookowego profilu urzędu, jak i wysyłać drogą mailową do wydziału prasowego UM Włocławek.

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz