Zaginięcie 72-latki. Czy znaleziono ciało kobiety?

2021-03-30 13:44:44, Q4.pl

Dziś około południa nad Wisłą we Włocławku zlokalizowano ciało kobiety. Trwają ustalenia, czy to poszukiwana od kilku tygodni mieszkanka powiatu aleksandrowskiego.

72-letnia mieszkanka okolic Wagańca wyszła z domu 12 marca i od tej pory nie powróciła. W minionym tygodniu poszukiwania skoncentrowały się we Włocławku. To tu na ulicy Płockiej monitoring po raz ostatni zarejestrował kobietę podążającą w stronę zapory na Wiśle.

Od kilku dni w akcji poszukiwawczej brali udział ratownicy włocławskiego WOPR. To oni, wraz z woprowcami z całego województwa, w sobotę przeczesywali Wisłę na odcinku od Włocławka do Torunia. Poszukiwania przyniosły efektu a akcję w ciągu ostatnich dni kontynuowała policja.

Niestety, dziś okazało się, że poszukiwania najprawdopodobniej będą miały tragiczny finał. Na brzegu Wisły, na wysokości letniego portu odnaleziono ciało kobiety. Trwają ustalenia, czy to poszukiwana 72-latka.

Z nieoficjalnych informacji, jakie udało nam się uzyskać, wynika, że teren ten przeszukiwany był już przez ratowników podczas weekendowej akcji. Wtedy niczego nie odkryto. Dziś, w wyniku zmniejszenia przepływu wody przez zaporę, obniżył się poziom Wisły i zapewne to pozwoliło na odkrycie ciała na brzegu rzeki.

Do akcji wydobycia ciała zadysponowano WOPR i włocławskich strażaków.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz