Już za tydzień Teatr Impresaryjny zaprosi na niedzielny spektakl familijny

2021-02-18 08:25:20, Q4.pl

Po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa i dopuszczeniu (50% miejsc) instytucji kultury do działalności, Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego serdecznie zaprasza do swojej siedziby wszystkich tych, którym brakowało obcowania z teatralną sceną. Pierwsze, po przerwie, przedstawienie odbędzie się w niedzielę 28 lutego 2021 r. o godz. 10.00 i 12.00 Na scenie zagości Calineczka!

Będzie to błyskawiczny skrót bajki przedstawiającej Historię Calineczki, którą na włocławskiej scenie zaprezentują aktorzy Teatru Baj Pomorski w Toruniu. Sceniczny świat Calineczki to wielka księga, z której wyłaniają się kolejne miejsca przygód bohaterki. Nad światem tym panują aktorzy-animatorzy lalek. Ich dowcipne zachowania, komentarze, a niekiedy spory nadają przedstawieniu dodatkowy walor teatralny.

Spektakl otrzymał Nagrodę Główną Kryształowego Andersena oraz nagrody za rolę aktorską, scenariusz, scenografię i muzykę na I Festiwalu Widowisk dla Dzieci i Młodzieży Na ziarnku grochu w Krakowie (2003 r.).

Oczywiście, w związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 widzowie zobowiązani są do wypełnienia obowiązków wynikających ze stosownych przepisów prawa powszechnie obowiązującego oraz Regulaminu Teatru wydanego w tym zakresie, w szczególności zobowiązani są do zakrywania ust i nosa w trakcie całej imprezy.

Pełna informacja na ten temat dostępna jest tutaj.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz