W Michelinie powstaną nowe strefy rekreacyjne

2021-01-22 08:24:05, Q4.pl

Urząd Miasta rozstrzygnął przetarg na budowę: placu zabaw i siłowni w Michelinie – zadanie nr 1 oraz na budowę siłowni plenerowej z placem rekreacyjnym przy Szkole Podstawowej nr 14 – zadanie nr 2.

Jeśli chodzi o plac zabaw i siłownię, celem inwestycji jest stworzenie ogólnodostępnej, wielofunkcyjnej, plenerowej strefy aktywności, skierowanej do każdej grupy wiekowej oraz stworzenie przestrzeni sprzyjającej integracji społecznej z uwzględnieniem osób starszych. Projekt zagospodarowania terenu obejmuje montaż urządzeń zabawowych i urządzeń fitness wraz z nawierzchnią amortyzującą upadki w strefach bezpieczeństwa, montaż wyposażenia parkowego oraz wykonanie ciągów komunikacyjnych.

Wykonawcą inwestycji będzie Magic Garden Sp. z o. o. z Pakości.
Cena wybranej oferty/wartość umowy 896 492,88 zł.

Natomiast w planowanej siłowni plenerowej z placem rekreacyjnym przy Szkole Podstawowej nr 14 również zaprojektowano szereg urządzeń. Wokół projektowanego placu rekreacyjnego z urządzeniami siłowni zewnętrznej oraz w jego części środkowej pojawi się utwardzenie pełniące funkcję dojść pieszych, a ogrodzenie wewnętrzne oddzieli plac od terenu szkoły.

Zadanie realizować będzie Novum Sp. z o. o. Sp. komandytowa ze Szczytna.
Cena wybranej oferty/wartość umowy 197 811,59 zł.

Informacja opublikowana jest pod adresem dostępnym tutaj.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz