Polecamy "Gazetę Śródmiejską" on-line

2020-11-12 08:19:47, Q4.pl

Zachęcamy do lektury dziewiętnastego wydania "Gazety Śródmiejskiej". Obecnie periodyk dostępny jest w wersji elektronicznej.

Najnowszą "Gazetę Śródmiejską" otwieramy wywiadem z Krzysztofem Krajewskim, restauratorem, właścicielem „Placka Wolności” – „Markowego Lokalu Śródmieścia 2020”. To wydanie to także informacje o przebiegu wybranych przedsięwzięć i projektów rewitalizacyjnych oraz ciekawostka historyczna.

"Gazeta Śródmiejska" jest jednym z projektów Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028. Za jego realizację odpowiedzialny jest Wydział Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Włocławek, wspierany przez Wydział Rewitalizacji.

W "Gazecie Śródmiejskiej" prezentujemy sylwetki osób działających na terenie Śródmieścia i organizacje pozarządowe, wydarzenia i ciekawe inicjatywy odbywające się w najstarszej części Włocławka oraz przebieg Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028.

Z wersją elektroniczną dziewiętnastego wydania "Gazety Śródmiejskiej", jak również z poprzednimi numerami, można zapoznać się pod adresem dostępnym tutaj.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz