Jak obchodzimy 11 listopada (konkurs)

2020-11-10 09:12:08, Q4.pl

W ramach corocznej akcji "Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina", Urząd Marszałkowski przygotował konkurs, w którym nagrodą są bony na zakup sprzętu gospodarstwa domowego. Jedyne co trzeba zrobić, to przesłać relacje ze świętowania 11 listopada w rodzinnym gronie, przy gęsinie.

Konkurs na gęsinowe relacje kierowany jest do rodzin. Tematem konkursu relacja ze świętowania 11 listopada z rodziną, przy stole, w towarzystwie potraw z gęsiny. Relacja może być w formie filmu, prezentacji, albumu, bądź jakąkolwiek inną, w zależności od kreatywności uczestników. Autorzy najogrinalniejszych prac, nagrodzeni zostaną bonami zakupowymi do realizacji w sklepach ze sprzętem gospodarstwa domowego. 

Nagrodą w konkursie będą bony zakupowe o wartości:

  • I nagroda – 1500 złotych,
  • II nagroda – 1200 złotych,
  • III nagroda – 900 złotych,
  • wyróżnienie – 300 złotych

Na zgłoszenia Urząd Marszałkowski czeka od 12 do 19 listopada. Można je przesyłać pocztą tradycyjną na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pokój 219 z dopiskiem ,,Konkurs na relacje gęsinowe" lub mailowo na adres gesina@kujawsko-pomorskie.pl

Prace muszą spełniać wymogi techniczne określone w regulaminie konkursu. Konieczne jest też wypełnienie oświadczenia uczestnika konkursu i dołączenie go do pracy.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia.

Image by Matěj Vrtil from Pixabay

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz