Stypendia dla zdolnych studentów. Ruszył nabór wniosków do programu „Młodzi z ANWILEM”.

2020-11-04 13:06:14, Q4.pl

Fundacja ANWIL DLA WŁOCŁAWKA już po raz trzeci uruchamia program stypendialny „Młodzi z ANWILEM”, który jest skierowany do studentów trzeciego roku studiów I stopnia, studentów studiów II stopnia oraz czwartego i piątego roku studiów jednolitych polskich uczelni państwowych. Najlepsi studenci mogą liczyć na wsparcie w wysokości 700 złotych brutto miesięcznie przez cały rok akademicki.

Do programu mogą aplikować mieszkańcy Włocławka oraz gmin Brześć Kujawski, Fabianki, Lubanie lub gminy wiejskiej Włocławek, studiujący na takich kierunkach jak: chemia, technologia chemiczna, analityka chemiczna, inżynieria chemiczna i procesowa, mechanika i budowa maszyn, automatyka, elektryka, elektroautomatyka, inżynieria produkcji, systemy sterowania.

W tegorocznej edycji Fundacja wesprze sześciu najzdolniejszych studentów, a więc takich, którzy mogą pochwalić się średnią 4.0 lub wyższą za ostatnie dwa semestry nauki, legitymują się udokumentowanymi osiągnięciami naukowymi, zaangażowaniem w realizację projektów naukowychi w działania społeczne. Dzięki wsparciu finansowemu będą mogli bardziej skupić się na rozwoju osobistym i zdobywaniu wiedzy specjalistycznej.

Wnioski można składać do 20 listopada br. Szczegóły i regulamin dostępne są na stronie
www.anwildlawloclawka.pl.

(Informacja prasowa ANWIL S.A)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz