Przy kawie z Q4: Alicja Szafrańska – w zdrowym ciele zdrowy duch

2020-10-28 11:14:55, Natalia Cieślak

Holistyczne dbanie o siebie wydaje się być w centrum uwagi Alicji Szafrańskiej; siłownia, fitness, taniec, psychodietetyka – na tym skupia swoją uwagę. Nie chcę ona jednak zatrzymać całej wiedzy dla siebie, przeciwnie, chce się ją dzielić ze swoimi podopiecznymi.

W naszym mieście jest ona jednym z tych osób które zajmują się dietetyką, czyniąc ją łatwo dostępną dla każdego, nie wymagając od swoich podopiecznych chociażby znajomości fachowej terminologii.

Influencerka z naszego miasta w dobie mediów społecznościowych, wykorzystuje je starając się poruszyć różne problemy społeczne, czy tematy tabu.
Wychodzi ona z założenia, że dzięki zdrowym nawykom możemy wyeliminować wiele problemów z naszego życia, nie tylko tych związanych z naszym ciałem:

Przemiany ciała nie satysfakcjonują mnie tak, jak to co dzieje się w ich głowie i mentalności, bo to, że ktoś schudnie 5, 10 czy 15kg na pewno jest to dla niego ogromna zmiana, bo po to zapewne przychodzi do dietetyka, ale dla mnie większym osiągnięciem jest, gdy ktoś wyjdzie z jakiejś choroby lub dolegliwości (…) często nie wiążemy zdrowego odżywiania z kondycją naszej „głowy”, a ma to ogromne znaczenie – mówi podczas wywiadu.

O jej pasjach ludziach którzy ją inspirują i wydanym przez nią ebooku dowiecie się z kolejnego odcinka „Przy kawie z Q4”.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz