Dziękujemy bohaterom. Pomagamy ich dzieciom – konkurs zakończony

2020-10-19 12:46:48, Q4.pl

Konkurs organizowany przez Federację Funduszy Lokalnych w Polsce właśnie dobiegł końca. Z 1000 kart podarunkowych w wysokości 500zł każda, aż 35 z nich trafiło do dzieci i młodzieży z naszego województwa.

Fundacji 4F Pomaga i Federacji Funduszy Lokalnych przyświecał jasny cel - podziękowania dla pracowników służby medycznej za ich niezwykłe zaangażowanie i poświęcenie w dobie pandemii koronawirusa.

Chcieli oni także kontynuować propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Łącząc te dwie idee, postanowili w ramach nagrody, przekazać 1000 kart podarunkowych, o wartości 500zł każda, na zakupy w w sklepach 4F.
W konkursie mogło wziąć udział każde dziecko, oraz młodzież uczęszczająca do szkół podstawowych, ponadpodstawowych i średnich, których rodzice lub opiekunowie pracują w służbie medycznej jako: lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, sanitariusze, salowe, rehabilitanci, fizjoterapeuci, pracownicy administracyjny.

Tak też zrobili mieszkańcy naszego województwa; aż 35 z nich odebrało swoje bony we Włocławskim Centrum Edukacji Ekologicznej przy ulicy Komunalnej 4, które było realizatorem projektu na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Co trzeba było zrobić aby wygrać kartę podarunkową? Było to bardzo proste:

Konkurs polegał na napisaniu krótkiego zdania, odpowiedzi na dwa pytania; „Dlaczego mój tata, moja mama, mój opiekun jest bohaterem?”, oraz „Co dla mnie znaczy aktywność?” - wyjaśnia Maria Palińska, Dyrektor Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz