Uwaga. Tej nocy krany mogą być suche

2020-09-21 13:38:01, Maciej Kowalczyk

Jak poinformowało dziś Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, nadchodzącą noc niektórzy z mieszkańców Włocławka spędzą bez dostępu do bieżącej wody. Powodem jest „awaria na magistrali wody surowej Ujęcia Wody Zazamcze”.

Prace skutkujące przerwą w dostawie wody rozpoczną się 21.09. Przerwa potrwa od godz. 22:30 do dnia 22.09.2020 r do godz. 6:00 rano. „Suchych kranów” muszą się spodziewać mieszkańcy kilku włocławskich osiedli:

ZAZAMCZE ,ZAKRĘT, KRZYWA GÓRA, KORABNIKI, LEOPOLDOWO, BRZEZIE, RÓZINOWO, ZATORZE, SŁODOWO, KOKOSZKA, JEDNOSTA ,,E”, ulica TORUŃSKA od ul. Wienieckiej do ul. Toruńskiej Nr 215 – informuje MPWiK.

W związku z prowadzonymi robotami mogą także wystąpić spadki ciśnienia wody w sieci wodociągowej na terenie dzielnicy Południe, Michelin i w Śródmieściu.

Po uruchomieniu sieci wodociągowej mogą wystąpić przebarwienia wody. Utrudnienia te mogą utrzymywać się do kilku godzin. Spółka prosi o niepobieranie w tym czasie wody na cele gospodarcze oraz o nie używanie w tym czasie sprzętu AGD, który wymaga zasilania w wodę.

Obraz Ron Porter z Pixabay

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz