Już w ten weekend Anwil Basketball Cup

2020-08-20 13:32:20, Maciej Kowalczyk

Najlepsze drużyny ubiegłego sezonu i święto koszykówki w najlepszym wydaniu. Już jutro startuje Anwil Basketball Cup, w którym zmierzą się Anwil Włocławek, Asseco Arka Gdynia, Start Lublin oraz Stelmet Enea BC Zielona Góra.

Przedwczesne zakończenie ubiegłego sezonu spowodowało, że Anwil Basketball Cup nabiera dodatkowego „kolorytu”. Obecność na parkiecie Hali Mistrzów czterech najlepszych drużyn PLK ubiegłego sezonu sprawia, że można traktować Turniej jako okazję do wyrównania sportowych rachunków. Kto z tej rywalizacji wyjdzie zwycięsko? Tego nie wiemy, wiemy natomiast, że na boisku pojawią się gwiazdy tegorocznych rozgrywek:

Na parkiet Hali Mistrzów wybiegną świetni zawodnicy, w tym znani włocławskiej publiczności Krzysztof Szubarga, Igor Wadowski, Bartłomiej Wołoszyn, Mikołaj Witliński (Asseco Arka Gdynia) czy Łukasz Koszarek (Stelmet Enea BC Zielona Góra). Warto będzie zwrócić uwagę na rozgrywających Lestera Medforda w ekipie Startu Lublin oraz Iffe Lundberga reprezentującego aktualnych Mistrzów Polski. Ciekawe wyglądają również Cecil Williams i Martins Laksa. Mowa jedynie o składach rywali, gdyż co do klasy Rottweilerów nie trzeba przekonywać – przypomina klub.

Najbardziej oczekiwane są jednak występy Rottweilerów, które od kilku dni trenują już w komplecie. Wczoraj mieliśmy okazję odwiedzić drużynę Dejana Mihevca podczas treningu. Krótkie rozmowy znajdziecie w materiale wideo.

Anwil Basketball Cup, będzie okazją do prezentacji drużyny na sezon 2020/2021. Nie zabraknie też konkursu rzutów za trzy punkty.

PLAN ANWIL Basketball Cup 2020

Piątek, 21.08.2020

  • 17:00 Stelmet Enea BC Zielona Góra – Start Lublin
  • 19:00 Prezentacja Anwilu Włocławek
  • 19:35 Anwil Włocławek – Asseco Arka Gdynia

Sobota, 22.08.2020:

  • 16:00 Stelmet Enea BC Zielona Góra – Asseco Arka Gdynia
  • 17:50 Konkurs rzutów za 3 firmy ANWIL S.A.
  • 18:35 Anwil Włocławek – Start Lublin

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz