Zamknij X

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

2020-08-14 16:48:54, Maciej Kowalczyk

Włocławscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj przed południem na DK-62. W miejscowości Józefowo zderzyły się cztery pojazdy osobowe. Droga była całkowicie zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazdy. Postępowanie wyjaśni dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Dyżurny włocławskiej jednostki policji został powiadomiony dzisiaj (14.08.2020) przed południem o zderzeniu się czterech pojazdów w m. Józefowo na DK-62. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 73-letni kierujący fiatem, jadący w kierunku Brześcia Kujawskiego, podczas wyprzedzania zahaczył o jadące w kierunku Włocławka bmw, a następnie doprowadził do zderzenia czołowego z oplem poruszającym się także w kierunku Włocławka. Dodatkowo w tył fiata uderzyła honda.

Na skutek wypadku 73-letni kierujący i 69-letnia pasażerka fiata z obrażeniami ciała trafili do szpitala. DK-62 w miejscu zdarzenia była nieprzejezdna, policjanci wyznaczyli objazdy. Funkcjonariusze zatrzymali 73-latkowi uprawnienia oraz dowód rejestracyjny od fiata i hondy.

Dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśni postępowanie prowadzone przez włocławskich policjantów.

Mundurowi apelują o skupienie i zachowanie ostrożności podczas kierowania pojazdem.

(Inf. prasowa KMP Włocławek)

Komentarze (1)


ciociaklocia (2020-08-16 13:41:58) Zgłoś do moderacji
Wiek sprawcy daje spore poszlaki co do przyczyny wypadku...

Dodaj swój komentarz