Zamknij X

Wyjątkowa licytacja na rzecz ratowania Kacperka

2020-08-12 11:38:21, Maciej Kowalczyk

ANWIL S.A. razem z Fundacją ORLEN włączył się w pomoc dla Kacperka z Włocławka. Na zbiórkę na rzecz chłopca trafiło wsparcie finansowe, a dodatkowo nasza spółka angażuje się w licytacje, by ułatwić rodzicom zgromadzenie odpowiednich funduszy. Pomóc może naprawdę każdy!

W specjalnie zorganizowanej aukcji charytatywnej, można wylicytować interesujące pamiątki. Wśród nich są m.in. piłka z autografami koszykarzy Anwilu Włocławek, bluza i koszulki Żużlowej Reprezentacji Polski z autografami Bartosza Zmarzlika, wejściówki VIP na turniej ANWIL Basketball Cup oraz zaproszenia na jubileuszowy koncert w katedrze włocławskiej. Do wylicytowania jest także możliwość spędzenia ciekawego dnia w ANWILU i poznania firmy „od środka”. Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji, każdy może swoim nawet najdrobniejszym wsparciem pomóc Kacperkowi w uratowaniu życia. 

Aby rozpocząć licytację poszczególnych przedmiotów wystarczy kliknąć w linki:

Zachęcamy również do bezpośrednich wpłat na stronie www.siepomaga.pl/kacperteszner. Wszyscy razem, pracownicy i Zarząd ANWIL S.A. mocno angażujemy się w pomoc Kacperkowi, by wygrać tę niełatwą walkę z chorobą i czasem. Wierzymy, że także dzięki Wam razem damy radę.

(Inf. prasowa ANWIL S.A.)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz