II Letnie Grand Prix Włocławka

2020-07-29 09:35:01, Maciej Kowalczyk

W niedzielę zakończyło się II Letnie Grand Prix Włocławka w Tenisie Ziemnym na Włocławskich Kortach Tenisowych. Turniej odbywał się równolegle w dwóch kategoriach open i 60+. W kategorii open wzięło udział 16 zawodników, a w kategorii 60+, 4 zawodników.

Honorowym gościem ,a zarazem fundatorem specjalnej nagrody dla MVP Turnieju ,był Pan Rafał Sobolewski Radny Sejmiku Wojewódzkiego. Zwycięzcą Turnieju w kat.open został Paweł Szmalc z Torunia pokonując Radosława Sobieraja z Lubrańca 6/2.

Trzecie miejsce i jednocześnie MVP Turnieju większością głosów został Damian Pietrzak z Torunia pokonując Karola Michałkiewicza również z Torunia 6/3.

Rywalizacja w Seniorach była bardzo zacięta, wszystkie mecze wygrał Teodor Rogowski z Włocławka i zajął 1 miejsce, pokonując Piotra Malinowskiego również z Włocławka który uplasował się na drugim miejscu, oraz Konrada Pelca z Włocławka który zajął trzecie miejsce.

Pomimo zaciętych meczów i braku przysłowiowego "szczęścia", czwarte miejsce zajął Krzysztof Wichrowski z Brześcia Kujawskiego. Dziękuję wszystkim za udział w Turnieju
Gratulację dla zwycięzców i spotykamy się na 3 Grand Prix Włocławka.

Przypominamy ,że I Grand Prix Włocławka wygrał w kategorii open Maciej Bledziewski z Włocławka ,a kategorii 60+ Jan Zieliński z Włocławka.