Zamknij [X]

To był długi weekend z OSiR-em. Wideo z drona i zdjęcia

2018-05-08 16:33:12, Maciej Kowalczyk

Piękna pogoda sprawiła, że majowy weekend można uznać za wyjątkowo udany. Dla wszystkich tych, którzy majówkę postanowili spędzić we Włocławku szczególne atrakcje czekały na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku.

Jedną z rodzinnych atrakcji były rejsy katamaranem solarnym po Zalewie Włocławskim. Wycieczka elektrycznym i napędzanym energią słoneczną stateczkiem trwała około 45 minut, zatem była to idealna chwila na odrobinę relaksu nad wodą. Idealnym miejscem na rodzinny relaks była również Przystań Wodna na Rzece Wiśle im. Jerzego Bojańczyka przy ul. Piwnej. Rejsy łodzią motorową oraz wystawione leżaki sprawiły, że również tutaj wielu włocławian spędzało wolny czas.

Nie zabrakło również wydarzeń sportowych. Na odświeżonym stadionie Przylesie odbył się m.in. 36.Bieg Kujawiaka, a w miniony weekend na kortach OSiR przy Hali Mistrzów rozegrano Turniej Tenisa o Puchar Prezydenta Włocławka.

Cały czas dostępny był również Międzyosiedlowy basen Miejski, a w rozbudowanym Parku Linowym nad jeziorem Czarnym uruchomiono m.in. 530 metrową „tyrolkę”, a sezon rozpoczęli również miłośnicy wakeboardu.

Więcej informacji o atrakcjach, jakie udostępnia OSiR na profilu Facebook - https://www.facebook.com/OSiRWloclawek/

Poniżej publikujemy galerie zdjęć oraz film z długiego weekendu z OSiR.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz