Zamknij X

Dwa nowe przypadki koronawirusa we Włocławku. Konferencja prezydenta miasta

2020-07-29 13:06:28, Natalia Cieślak

W Województwie kujawsko-pomorskim mamy 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wśród zakażonych znajdują się 2 osoby z Włocławka.

Dziś, 29 lipca rzecznik wojewody kuujawsko-pomorskiego Adrian Mól poinformował o nowych zakażeniach w naszym regionie.

 Informujemy, że w województwie kujawsko-pomorskim mamy 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wśród zakażonych są 3 osoby z Torunia, 2 z Włocławka, 1 z Bydgoszczy, 1 z Inowrocławia, 2 z powiatu bydgoskiego i 1 z powiatu toruńskiego.

Prezydent Włocławka, Marek Wojtkowski zabrał głos w tej sprawie i za pośrednictwem facebook’a poinformował że dwa nowe przypadki, to kobiety, które obecnie znajdują się w izolatorium w Grudziądzu.

We Włocławku mamy kolejne dwa zakażenia koronawirusem. Postanowiłem państwa o tym poinformować, bo okazuje się, że mimo cały czas istniejącego stanu pandemii w naszym społeczeństwie widać znaczne rozluźnienie. – powiedział prezydent miasta.

Prezydent również apelował o trzymaniu dystansu społecznego oraz noszenie maseczek ponieważ zagrożenie korona wirusem jest nadal obecne.

Prezydent Miasta również poinformował że z uwagi na zdrowi urzędników i mieszkańców dostęp do urzędu miasta nadal będzie ograniczony.

Cały czas napływają do nas sygnały o konieczności otwarcia urzędu. Ja takiej decyzji nie podejmuje. Z pełną świadomością z uwagi na to że okres pandemii nadal obowiązuje i jak się okazuje te zakażenia o których cały czas mówimy cały czas przybywają.

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz