Poszukiwani świadkowie kolizji ciężarówek w Nowej Wsi

2020-06-25 13:18:08, Maciej Kowalczyk

Radziejowscy policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, w którym spaleniu uległ ciężarowy daf wraz z naczepą. Kierujący granatową scanią, podejrzany o spowodowanie tej kolizji, odjechał z miejsca zdarzenia.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia, do jakiego doszło wczoraj(24.06.20r.) około 3:20 rano w Nowej Wsi na drodze powiatowej. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący dafem z naczepą, jechał w kierunku Skulska. Z przeciwnego kierunku jechała ciężarowa scania, która zaczęła zjeżdżać na drugi pas drogi. Kierowca dafa odbił w prawo, doszło do zderzenia lusterkami a następnie jego ciężarówka uderzyła w drzewo, po czym samochód zapalił się.

Kierujący granatową scanią, z na nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Tomisławic.

Wszystkie osoby, które w tym czasie jechał drogą relacji Tomisławice –Skulsk i widziały zdarzenie lub ciężarową scanię, koloru granatowego, jadącą w stronę Tomisławic, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Radziejowie ul. Kościuszki 31 pod nr tel. 477 537 200.

(Inf. prasowa KPP Radziejów)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz