Zamknij X

WCB oferuje pomoc w wypełnianiu wniosków

2020-03-26 10:32:28, Maciej Kowalczyk

Wnioski do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i te składane w ramach programu "Włocławek dla Biznesu" - Włocławskie Centrum Biznesu oferuje pomoc w ich wypełnieniu. Chodzi o programy skierowane do przedsiębiorców poszkodowanych z powodu pandemii koronawirusa.

Włocławskie Centrum Biznesu udziela pomocy przy wypełnianiu wniosków w ramach programu wsparcia „Włocławek dla biznesu” oraz o udzielenie ulg dotyczących terminu płatności składek na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych - informuje Angelika Kluga z WCB.

Pracownicy WCB pozostają do dyspozycji zainteresowanych w godz. 7-15 pod nr tel. 54 423 00 00. Doradztwo prowadzone jest również przez komunikator Messenger funkcjonujący w ramach serwisu Facebook , jak i przy pomocy poczty elektronicznej biuro@inkubator.wloclawek.pl.

Istnieje możliwość przeprowadzenia doradztwa po godzinach pracy biura administracji WCB po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad tym jak dostosować swoją działalność do zmian, które zaszły na rynku (zmiana modelu działalności) również prosimy o kontakt - zachęca WCB w komunikacie.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz