Zamknij [X]

Bądź jak Włocławek. #ZostanWdomu

2020-03-20 18:05:10, Maciej Kowalczyk

Prezydent Marek Wojtkowski opublikował na swoim profilu FB film przedstawiający opustoszałe włocławskie ulice. Jednocześnie dziękuje wszystkim tym, którzy zdecydowali się w te dni pozostać w domach.

Na filmie widzimy włocławskie ulice, takimi jakimi są już od kilku dni. Puste. Choć dla wielu ten widok może być przygnębiający, warto z całą mocą podkreślić, że „społeczny dystans” i ograniczanie do minimum wyjść na zewnątrz są najlepszą metodą zapobiegania rozprzestrzenianiu SARS-CoV-2. I najskuteczniejszą dla naszego bezpieczeństwa.

Drodzy mieszkańcy Włocławka. Dziękuję za Wasze odpowiedzialne podejście! Dziękuję, że nie wychodzicie z domów gdy nie jest to konieczne. Dajemy piękny przykład! Walka z pandemią to ''sport'' drużynowy. Dziękuję!! #BadzJakWloclawek #ZostanWdomu – pisze prezydent

Komentarze (1)


Oksza (2020-03-22 07:35:44) Zgłoś do moderacji
Pięknie taka pochwała od prezydenta. Tylko ta muzyka, miasto jeszcze żyje Panie Prezydencie. Proszę jeszcze dopilnować kontroli nieuzasadnionych podwyżek cen, przykładnie ukarać pazernych. To Pan może zrobić. Proszę też o wyjaśnienie mieszkańcom, czy to prawda, że przebywający na kwarantannie w budynku przy ul Żytniej, wyszli sobie samowolnie na zakupy do pobliskiego sklepu z alkoholem ?

Dodaj swój komentarz