Zamknij X

Wizyty w urzędzie anulowane – informuje KPUW

2020-03-16 09:31:42, Maciej Kowalczyk

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki wprowadza od dziś daleko idące ograniczenia w obsłudze interesantów. Umówione wcześniej wizyty w Urzędzie i jego delegaturach zostają anulowane, zaś rezerwacje wstrzymane.

Decyzja została pojęta na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia, ogłaszającego stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Jak wyjaśnia Adrian Mól, rzecznik wojewody, decyzja została podjęta „w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie obywateli”. Urząd pracuje jednak nadal. Wszelką korespondencję można przesłać na adres:

Kujawsko  - Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy
ul. Jagiellońska 3
85-950 Bydgoszcz
Wydział…………………

Urząd informuje ponadto:

  • W zakresie prowadzonych postepowań administracyjnych wszystkich klientów, którzy chcą skorzystać z prawa zapoznania się z materiałem dowodowym uprzejmie prosi się o uprzedni kontakt z Punktem Obsługi Klienta tel. +48 52 349 77 20/ 77 21, pok@bydgoszcz.uw.gov.pl
  • W zakresie paszportów: Wizyty klientów w sprawie złożenia wniosku na dokument paszportowy będą umawiane w sytuacjach wyjątkowych (udokumentowanych) wyłącznie po wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod numerami:
    Bydgoszcz -  tel. 52 349 72 64
    Toruń - tel. 56 611 51 43,
    Włocławek - tel. 54 231-40-98,

Odbiór gotowych dokumentów tylko w wyjątkowych sytuacjach po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym. Urząd Wojewódzki zachęca ponadto do korzystania z portalu www.epuap.gov.pl. Przypominamy, że aby potwierdzić profil zaufany nie trzeba udawać się do Urzędu. Wystarczy zrobić to za pośrednictwem bankowości elektronicznej, na stronie www.pz.gov.pl.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz