Zamknij [X]

Kontaktujcie się telefonicznie i mailowo - apeluje MPWiK

2020-03-12 10:44:51, Maciej Kowalczyk

Jeśli nie jest to konieczne, zrezygnujcie z wizyty w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji, a wasze sprawy załatwcie telefonicznie, lub drogą mailową - apeluje spółka do swoich klientów. To kolejne działania prewencyjne podjęte w regionie w związku z rozwojem epidemii koronawirusa.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju apelujemy do naszych klientów o kontakt za pośrednictwem telefonu i poczty mailowej. Jeśli Państwa sprawa nie wymaga bezpośredniej wizyty w naszej spółce zwracamy się z prośbą o kontakt tylko telefoniczny lub mailowy - informuje w wiadomości przesłanej do mediów.

Spółka podkreśla, że są to działania prewencyjne wpisujące się w podejmowane na szczeblu centralnym decyzje w zakresie profilaktyki ograniczania ryzyka zarażenia koronowirusem. Jednocześnie podkreśla, że wszystkie działy MPWiK pracują normalnie, a pracownicy wciąż służą pomocą.

Spis kontaktów i telefonów jest dostępny na naszej stronie internetowej. Dziękujemy za wyrozumiałość - czytamy w oświadczeniu.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz