Przedsiębiorco, zgłoś się do Włocławskiego Jarmarku Wielkanocnego

2020-03-11 12:59:04, Maciej Kowalczyk

Przedsiębiorcy działający w/przy obszarze rewitalizacji, którzy planują wziąć udział we Włocławskim Jarmarku Wielkanocnym, mogą wnioskować o zastosowanie 50% ulgi w opłacie za wynajem stoiska wystawienniczego. Wnioski przyjmowane są w Wydziale Rewitalizacji Urzędu Miasta Włocławek.

W dniach 4-5 kwietnia 2020 roku plac Wolności wypełni się wystawcami, przedsiębiorcami z Włocławka, okolic oraz różnych regionów Polski, którzy sprzedawać będą tradycyjne wyroby świąteczne, m.in.: wiklinowe koszyki, ręcznie robione ozdoby, palmy wielkanocne, pisanki, wypieki oraz inne produkty spożywcze.

Jarmarkowi towarzyszyć będą m.in. warsztaty „Palma i pisanka” oraz rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą palmę wielkanocną.

Zapraszamy wystawców, rękodzielników i przedsiębiorców do zgłaszania swojego uczestnictwa w tegorocznym Jarmarku. Kartę zgłoszenia i inne dokumenty można pobrać ze strony: www.wloclawek.pl, gdzie można zapoznać się również z regulaminem. Dodatkowo, przedsiębiorcy działający w/przy obszarze rewitalizacji Włocławka, mogą wnioskować o zastosowanie 50 % ulgi w opłacie za wynajem stoiska wystawienniczego. Niezbędnym jest wypełnienie karty zgłoszenia na Włocławski Jarmark Wielkanocny oraz złożenie pisma do Wydziału Rewitalizacji w Urzędzie Miasta Włocławek z prośbą o zastosowanie bonifikaty.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 26 marca 2020 r.

(Inf. prasowa Urząd Miasta)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz