Włocławek za pół ceny - już w marcu kolejna edycja

2020-02-19 10:32:25, Maciej Kowalczyk

Rabaty i promocje - już w marcu rusza druga edycja akcji "Włocławek za pół ceny". W pierwszej edycji wzięło udział ponad 50-ciu włocławskich przedsiębiorców. Oferta promocyjna akcji „Włocławek za pół ceny ” obejmuje także instytucje kulturalne.

Biorące udział w akcji sklepy, punkty usługowe, bary, czy restauracje przez piątek, sobotę i niedzielę udostępniają swoim klientom wybrane (minimum 3) produkty za 50% ceny. Wstępne szacunki pierwszej odsłony akcji mówiły o 5-6 tysięcy klientów, którzy skorzystali z promocji. Wszystko wskazuje na to, że tym razem będzie ich jeszcze więcej. 

Akcja trwać będzie przez trzy dni - od 20 do 22 marca.  Zainteresowani przedsiębiorcy powinni wysłać kompletne zgłoszenie tj. podpisany regulamin oraz formularz zgłoszeniowy, a także inne dokumenty wymagane regulaminem (logotyp, zdjęcie punktu, opis usługi/produktu) należy dostarczyć do Włocławskiego Centrum Biznesu – Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości, ul. Toruńska 148, 87-800 Włocławek, a także przesłać wersję elektroniczną edytowalną na adres mailowy biuro@inkubator.wloclawek.pl nie później niż do 9 marca 2020 roku.

Szczegółowe informacje, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy, są opublikowane na stronie: https://inkubator.wloclawek.pl/akcja-wloclawek-za-pol-ceny-ii/.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz