Boost with Facebook - Szkolenie już 14 stycznia [WIDEO]

2020-01-08 13:51:28, Natalia Cieślak

Już we wtorek 14 stycznia w Centrum Kultury Browar B. odbędzie się bezpłatne szkolenie z cyklu: Boost with Facebook. Włocławek jest jednym z kilku miast, które znalazły się na trasie tegorocznej edycji.

Boost with Facebook jest cyklem szkoleń, które pomagają rozwinąć własną firmę w oparciu o rozwiązania marketingowe dostępne dzięki temu portalowi społecznościowemu. Uczestnicy dowiedzą się przede wszystkim, jak znaleźć nowych klientów z pomocą narzędzi, które oferuje Facebook ale także Instagram. Zyskają też wiedzę o tym jak używać własnego telefonu, żeby tworzyć atrakcyjne materiały marketingowe.

Szkolenie przeznaczone jest dla właścicieli i pracowników małych i średnich firm z Włocławka i regionu. Organizatorzy zapraszają również mikroprzedsiębiorców.Czy szkolenie może być pomocne dla rozwoju własnego biznesu. Dane są jednoznaczne.

-Około 80 % firm stwierdziło że dzięki platformie są wstanie zwiększyć swoją sprzedaż. Ponad 14 mln Polaków jest powiązanych z firmami polskimi właśnie poprzez Facebook'a. - podkreśla Jakub Girczyc, dyrektor Włocławskiego Centrum Biznesu, współorganizatora szkolenia.

-Co raz więcej Polek i Polaków korzysta z Facebook'a. Nie tylko do przeglądania informacji o najbliższym otoczeniu ale również pozyskuje za pośrednictwem tego kanału wiedzę w zakresie usług, nowych towarów. To jest możliwość znalezienia tej przewagi konkurencyjnej dla naszych podmiotów, które we Włocławku prowadzą działalność, na rynku ogólnopolskim. – dodaje zastępca prezydenta miasta Krzysztof Kukucki.

Współorganizujące wydarzenie Włocławskie Centrum Biznesu zostało powołane zgodnie zaleceniami Banku Światowego, jako jeden z elementów warunkujących rozwój przedsiębiorczości w mieście. To właśnie WCB od kilku miesięcy odpowiada za realizacje projektów skierowanych do włocławskich przedsiębiorców, takich jak choćby Targowe Śródmieście.

Więcej w naszym materiale wideo.

 

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz