Zabawa Choinkowa podopiecznych Fundacji 'Samotna Mama'

2019-12-13 13:10:51, Maciej Kowalczyk

8 grudnia odbyła się doroczna Zabawa Choinkowa dla podopiecznych Fundacji „Samotna Mama”. Na spotkanie z dziećmi do Pałacu Bursztynowego – siedziby Fundacji, zawitał Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami, którzy przygotowali dla uczestników zabawy, gry i konkursy.

Chętnych do udziału nie brakowało, tym bardziej że na każdego z uczestników czekały nagrody. Podczas trwania zabawy dzieci mogły samodzielnie zaprojektować kartki świąteczne, wykonać ozdoby choinkowe, napisać list do Św. Mikołaja lub sprawdzić swoje manualne umiejętności w Kąciku dla Kreatywnych. Najdłuższa kolejka ustawiła się do malowania buziek. O dobrą zabawę zadbali DJ Marti i DJ Przemo. Na uczestników zabawy, którzy przybyli w przebraniach czekały maskotki, a dla wszystkich Mikołaj przywiózł z Laponii słodycze. Tradycyjnie podopiecznym rozdano paczki świąteczne z artykułami spożywczymi.

Impreza była połączona z zabawa Choinkową dla uczestników całorocznych zajęć pozalekcyjnych pn. „Dla każdego coś fajnego” , które Fundacja „Samotna Mama” realizuje ze środków Gminy Miasto Włocławek.

Dziękujemy naszym Wolontariuszom za pomoc w przygotowaniu i zorganizowaniu imprezy, a w szczególności Firmie ORANGE, która ufundowała nagrody za udział w konkursach.

(Inf. prasowa Fundacji Samotna Mama)

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz