Piknik Rodzinny Fundacji "Samotna Mama"

2018-07-19 11:20:15, Maciej Kowalczyk

15 lipca Fundacja "Samotna Mama" zorganizowała kolejny piknik dla swoich podopiecznych. Tym razem okazji do spotkania i wspólnej zabawy było wiele: Dzień Matki, Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca.

Dla najmłodszych przygotowano Plac Zabaw z dmuchanymi zjeżdżalniami, basenem z łódkami i z kulkami. Można było wyszaleć się na trampolinie, rozegrać mecz siatkówki, pograć w badmintona lub piłkę nożną. Nie zabrakło też chętnych do zabaw plastycznych i kreatywnych. Wolontariusze przygotowali konkursy z nagrodami. Oprawę muzyczną zapewnił DJ PRZEMAS.

Niespodzianką był specjalny pokaz z udziałem zawodników judo, których trenuje nasza włocławska mistrzyni olimpijska Pani Aneta Szczepańska. Dla podopiecznych Fundacji przygotowano zaplecze aprowizacyjne z piknikowym menu, do którego dołączyło PGM „ SANIKO” serwując najmłodszym watę cukrową i popcorn. Na zakończenie imprezy podopieczni otrzymali paczki z artykułami spożywczymi. Relację z tego wydarzenia znajdziecie też w naszej galerii.
Organizatorzy w imieniu podopiecznych serdecznie dziękują Przyjaciołom i Wolontariuszom Fundacji „Samotna Mama”, którzy od wielu lat bezinteresownie pomagają w przygotowaniu i organizacji pikniku:

W szczególności dla:
Kujawskiego Stowarzyszenia Abstynenckiemu WIŚLAK we Włocławku
Pani Anety Szczepańskiej i zawodnikom z klubu JUDO SZCZEPAŃSKA TEAM
Firmy TOI TOI Polska Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej „SANIKO”
Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku
Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku
Zespołu Szkół Budowlanych we Włocławku
Zespołu Szkół Nr 3 we Włocławku
Wolontariuszy współpracujących z Fundacją „Samotna Mama” .

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz