Zamknij X

Włocławek znów będzie 'jak z bajki'

2019-11-27 14:58:27, Maciej Kowalczyk


kiedy 2019-12-06 | 16:00 gdzie Plac Wolności

Co prawda do świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu, ale tu i ówdzie pojawiły się już świąteczne akcenty, które przypominają, że Święty Mikołaj jest już tuż za rogiem. Przypominają o tym także świąteczne miejskie iluminacje. Pierwsze pojawiły się już na ulicach.

To jednak dopiero początek. Na prawdziwy wysyp świątecznych dekoracji przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać. Z każdym dniem będzie ich przybywać, a kolejne pojawiać się będą na ulicach w centrum miasta. Wszystkie rozbłysną w piątek 6 grudnia, wtedy podobnie jak przed rokiem Włocławek będzie „jak z bajki”. Podobnie jak rok temu, także i w tym, na mieszkańców czeka moc atrakcji i niespodzianek przygotowanych z okazji „odpalenia” miejskich dekoracji. W tym roku na imprezie zorganizowanej na Placu Wolności, znów będzie bajkowo.

Włocławek rozbłyśnie – zapowiada Angelika Wyrąbkiewicz, dyrektor wydziału promocji ratusza – Będzie również koncert Tadeusza Seiberta, który został finalistą X edycji Voice of Poland. Trzymamy za niego mocno kciuki i cieszymy się, że Włocławek będzie jednym z pierwszych miast, jeśli nie pierwszym, w którym po finale, zwycięskim lub nie, choć liczymy, że zwycięskim w którym się pojawi.

Ratusz zaprasza do wspólnej zabawy zwłaszcza milusińskich. Dla nich przygotowano szczególnie wiele atrakcji. Nie zabraknie Mikołaja i Mikołajowej, konkursów, słodkich upominków i niespodzianek.

Słowem, już teraz warto zarezerwować sobie czas, by rodzinnie pojawić się na Placu Wolności. W kolejny piątek, 6 grudnia.

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz