POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

2019-10-10 10:14:23, Maciej Kowalczyk

Już tylko do niedzieli 13 października 2019 roku potrwają zapisy do siódmej edycji akcji: „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Jesienna edycja odbędzie się w weekend 22-24 listopada 2019 roku.

Akcja w tym roku będzie promowana także w dziewięciu krajach ościennych. Tym samym przedsiębiorcy, którzy zgłoszą się do akcji mogą spodziewać się turystów także z Niemiec, Czech, Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Rosji, Norwegii i Szwecji.

Polska Organizacja Turystyczna ułatwiła proces rejestracji dla partnerów siódmej edycji. Stworzono panel administracyjny, do którego, dzięki funkcji rejestracji i logowania, zarejestrowane podmioty będą miały stały dostęp – również na poczet przyszłych edycji akcji.

Zgłoszenia można wysyłać za pomocą formularza znajdującego się na stronie 'Polska Zobacz Więcej'. Dołączenie do akcji zajmuje jedynie kilka minut. Tam też znajdują się szczegółowe informacje na temat akcji, regulamin oraz instrukcja zgłaszania ofert.

(Inf. prasowa Urząd Miasta)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz