Kujawsko-Pomorskie wybiera kandydata do turystycznego Oscara 2019!

2019-09-04 09:08:51, Maciej Kowalczyk

Trwa regionalny etap konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej 2019. W etapie ogólnopolskim zmierzą się najlepsze atrakcje w Polsce. Każde z województw, jak co roku, przedstawi 3 silnych kandydatów do tej prestiżowej nagrody.

Do tegorocznej edycji zgłosiło się 15 kandydatów z całego województwa. O tym, kto będzie reprezentować Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc w etapie ogólnopolskim zadecyduje Kapituła powołana przez K-POT oraz Internauci. Użytkownicy sieci w internetowym głosowaniu wybiorą jeden produkt z regionu. Dwóch pozostałych wskaże Kapituła.
 
Głos na swojego kandydata oddać można na profilu facebook'u, gdzie trwa plebiscyt.

Głosujemy do 6 września do godz. 12:00.

Produkt, który uzyska najwięcej „lajków” przejdzie do etapu ogólnopolskiego.

Produkt Turystyczny z Certyfikatem POT dla turystów oznacza rekomendację Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz Polskiej Organizacji Turystycznej, czyli gwarancję usług na najwyższym poziomie. Celem Konkursu jest bowiem podnoszenie jakości i konkurencyjności oferty turystycznej poprzez kreowanie produktów, które wyróżniają się atrakcyjnością, są nowatorskie, przyjazne turystom i dają wiele możliwości spędzenia wolnego czasu.

Pełna treść informacji opublikowana jest tutaj.

(Inf. prasowa Urząd Miasta)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz