Zamknij X

Targowe Śródmieście po raz drugi

2019-08-29 15:38:06, Maciej Kowalczyk


kiedy 2019-09-01 | 10:00 gdzie Ul. 3 Maja

Już w najbliższą niedzielę po raz drugi ulica 3 maja będzie przyciągać atrakcjami przygotowanymi przez lokalnych przedsiębiorców i organizatorów z Włocławskiego Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości.

„Targowe Śródmieście” to impreza, która w założeniu ma przyczynić się do ożywienia gospodarczego ulicy 3 Maja i przyległego obszaru. Dziś jeszcze wiele jest do zrobienia, by na 3 Maja powrócili włocławianie a ulica i jej okolice znów, jak przed laty, tętniły życiem.

Podobnie, jak w poprzedniej edycji, także i tym razem spotkanie na ulicy 3 Maja nie będzie tylko „targową niedzielą” w Śródmieściu. Oczywiście, będzie to okazja do zakupów, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zaplanowano: koncerty włocławskich zespołów muzycznych, pokazy taneczne, sztuk walki oraz liczne konkursy.

W pierwszej edycji imprezy wzięło udział 20 przedsiębiorców. W drugiej uczestniczyć będzie już 28, wydaje się więc, że pomysł spotkał się z pozytywnym oddźwiękiem wśród prowadzących swój biznes w tej części miasta. Jeśli również frekwencja będzie jeszcze większa niż przed miesiącem, będziemy mogli mówić o sukcesie. Choć innego rodzaju sukces, także związany z „Targowym Śródmieściem” organizatorzy mogą już dopisać na swoje konto:

Po pierwszej edycji zauważyliśmy zwiększone zainteresowanie, właśnie ze strony przedsiębiorców ulicą 3 Maja. Już teraz jako Włocławski Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości, właśnie dzięki Targowemu Śródmieściu udało nam się w pewnym sensie pośredniczyć w wynajmie trzech lokali użytkowych, które znajdują się na 3 Maja, a które są w zasobach Urzędu Miasta. Rozmawiamy z kolejnymi przedsiębiorcami - wyjaśnia Jakub Girczyc z WIIiP

Druga edycja imprezy rozpocznie się w niedzielę o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 14:00.

Komentarze (1)


Lopi (2019-08-29 18:20:12) Zgłoś do moderacji
Jakub Girczyc_wlasciwy człowiek na właściwym miejscu .dziękujemy za targowe Śródmieście.

Dodaj swój komentarz