Marszałkowski konkurs dla dziennikarzy i blogerów

2019-08-05 13:25:18, Maciej Kowalczyk

Urząd Marszałkowski zaprasza do udziału w trzeciej edycji marszałkowskiego konkursu „Lubię tu być… na zielonym!”, w którym nagradzani są autorzy materiałów promujących walory przyrodnicze województwa kujawsko-pomorskiego. Materiały zgłaszać można do 30 września.

Cel konkursu to wyróżnienie dziennikarzy przygotowujących artykuły, audycje i blogi/wideoblogi ukazujące w ciekawy i inspirujący sposób tematykę przyrody na obszarach chronionych leżących na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (w szczególności obszarach Natura 2000 oraz parków krajobrazowych).

Uczestnikami konkursu mogą być dziennikarze współpracujący z redakcjami, które mają swoje siedziby lub oddziały na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz blogerzy. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest opublikowanie lub emisja zgłoszonych materiałów nie wcześniej, niż 1 lipca 2016 roku. Zwycięzcy otrzymają vouchery podróżne o wartości od 1,1 do 3,5 tysiąca złotych brutto. Więcej informacji o ubiegłorocznej edycji konkursu tutaj.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz