Drugi Letni Bulwar Sztuki z Teatrem

2019-08-05 12:08:50, Maciej Kowalczyk


kiedy 2019-08-11 | 16:00 gdzie Bulwary im. Marszałka J. Piłsudskiego

Już po raz drugi w czasie tegorocznych wakacji, będzie można spotkać się z Teatrem Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego podczas Letniego Bulwaru Sztuki. Włocławski Teatr zaprasza już w najbliższą niedzielę – 11 sierpnia br. – mieszkańców i gości przebywających w naszym mieście do udziału w niezwykłym spektaklu plenerowym dla całych rodzin z Billem Bombadillem w roli głównej!

„…Panie i Panowie, przywitajcie zatem Billa Bombadilla! Czy jesteście gotowi na niezwykły spektakl cyrkowy w plenerze i wejście do magicznego świata żonglerki, akrobatyki, pantomimy oraz oryginalnych gagów? Tylko ostrożnie, bo to jazda bez trzymanki. Bill Bombadill sprawi, że będziecie pękać ze śmiechu, a potem przecierać oczy ze zdumienia…”.

Bill Bombadill… to rodzinne, interaktywne, pełne humoru show z elementami kuglarstwa, pantomimy oraz akrobatyki. Dlaczego rodzinne? Bo bawią się na nim dzieci i „doroślaki”. A dlaczego interaktywne? Bo bill nie pozwoli, by Widzowie stali bezczynnie – bez pardonu wciąga w dialog i wyciąga na scenę!
W programie m.in.: quiz z elementami pantomimy, żonglowanie nożami, latające diabolo, obrót głową o 360 stopni, balans rola bola, żonglowanie… pochodniami!

Ten rodzinny spektakl mieszkańcom Włocławka i gościom przebywającym w naszym mieście zaprezentuje Teatr „FRIKart” z Wrocławia.

Bill Bombadill show na włocławskich bulwarach już 11 sierpnia o godz. 16.00 (W razie deszczowej pogody impreza przeniesiona będzie do Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego, ul. Wojska Polskiego 13 i rozpocznie się o godz. 17.00).

(Inf. prasowa Teatru Impresaryjnego we Włocławku)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz