Zamknij [X]

Ćwiczenia na A1 - wyznaczono objazdy

2019-04-25 08:24:37, Maciej Kowalczyk

Ćwiczenia na autostradzie A1 – utrudnienia w ruchu na odcinku pomiędzy węzłem nr 14 Włocławek Północ a węzłem nr 13 Ciechocinek Kierowcy podróżujący autostradą A1 na odcinku autostrady pomiędzy węzłem Włocławek Północ a węzłem Ciechocinek muszą się liczyć dzisiaj (25.05.19) z utrudnieniami w ruchu. Od godziny 8 do godziny około 15 odbywać się będą ćwiczenia z zakresu działań ratowniczych dla Autostrady A-1.

Dzisiaj (25.04.2019) od 8.00 zamknięta została jezdnia autostrady A1 w kierunku Gdańska pomiędzy węzłami Włocławek Północ – Ciechocinek. W celu utrzymania odpowiedniego komfortu podróżowania i poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego, wyznaczono objazd. Jego trasa przebiegać będzie od węzła Włocławek Północ drogą wojewódzką W-252, następnie DK-91 do skrzyżowania z DW-266, gdzie następuje powrót na autostradę węzłem Ciechocinek. W newralgicznych miejscach ruchem kierować będą policjanci ruchu drogowego. Przybliżony czas otwarcia drogi w kierunku Gdańska przewidziany jest na około godzinę 15.

Natomiast w stronę Łodzi pomiędzy węzłem Ciechocinek a węzłem Włocławek Północ podróżni napotkają utrudnienia w godzinach 11-13 w czasie prowadzonych ćwiczeń ratowniczych w rejonie MOP Kałęczynek. Ruch pojazdów poprowadzony będzie przez jezdnię MOP Kałęczynek (obszar na MOP-ie będzie stosowanie oznakowany celem wskazania przejazdu).

(Komunikat KMP Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz