Zobacz co dzieje się w weekend!

2019-03-29 14:11:09, Maciej Kowalczyk

Nadchodzący weekend jak zawsze pełen atrakcji. Z bogatej oferty każdy wybierze coś dla siebie. Zobaczcie sami!

Piątek (29 marca) :

„DZIEŃ OŁÓWKA Z MALALĄ”
Godz. : 16.30
Miejsce : Filia Dziecięca nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Warszawska 11/13
Warsztaty z okazji obchodzonego 30 marca Dnia Ołówka. W programie: ołówkowe kalambury, wysyłanie marzeń ołówkową rakietą oraz tworzenie własnego, czarodziejskiego ołówka.

„CHCESZ SIĘ BAWIĆ? ZADZWOŃ!”
Godz. : 18.00
Miejsce : Teatr Impresaryjny im. W. Gniazdowskiego, ul. Wojska Polskiego 13
To sztuka twórców takich światowych hitów scenicznych jak „Mayday2” czy „Szalone nożyczki” – I.D.Clark’a i M.Kash’a. To prawdziwa komediowa uczta pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie lubianych aktorów. Dziesiąta rocznica ślubu w Paryżu? Ach jak cudownie. Zapowiada się wspaniale… gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i „małych” sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując bohaterów jak i widzów. Spełnienie paryskiego marzenia staje pod panicznym znakiem zapytania. Czego nie robi się jednak dla ukochanej żony? (…lub bardziej ze strachu przed nią!). Call center o erotycznym zabarwieniu… to dopiero początek dobrej zabawy! Co ukrywa kobieta? Czego szuka detektyw? Czym zaskoczy Widza każda pojawiająca się postać?


Sobota (30 marca):

MIĘDZY NAMI KOBIETAMI - WIOSNA W KLIMACIE ORIENTU
Godz. : 16.00
Miejsce Klub „Zazamcze” CK „Browar B.”, ul. Toruńska 87
Spotkanie organizowane z inicjatywy kobiet i dla kobiet. W programie: taniec orientalny w wykonaniu Leyli i jej grup tanecznych, Manilu – pokaz mehendi /hinduskiego zwyczaju ozdabiania dłoni /, Vanilla Fly – pole dance, wystawa rękodzieła artystycznego, występ zespołu Classic, warsztaty florystyczne oraz inne atrakcje.
Wstęp wolny.


Niedziel (31 marca):

W TEATRZE - KOPCIUSZEK RAZ JESZCZE...
Godz. : 10.30 i 12.00
Miejsce Scena Kameralna - Teatr Impresaryjny im. W.Gniazdowskiego, ul. Wojska Polskiego 13
Kameralne przedstawienie Teatru Ludzi Upartych w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne zrealizowane na podstawie tekstu Jana Brzechwy.

WARSZTATY RODZINNE
Godz. : 11.00
Miejsce Muzeum Etnograficzne, ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6

Warsztaty rodzinne, tym razem poświęcone kujawskim zwyczajom i tradycji zdobienia domostw z okazji Świąt Wielkanocnych. Na spotkaniu padną odpowiedzi na pytania m.in. dlaczego uderzano się palemkami i połykano kotki z gałązek wierzby? Co wkładano do koszyczków wielkanocnych bądź dla kogo przygotowywano i wykrzykiwano wierszowane przywoływki? W części warsztatowej uczestnicy wykonają ozdoby wielkanocne przy użyciu m.in. kolorowej i szarej tektury, sznurka, bibuły.
Wstęp: 9 zł/os.
Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 542323001.

WERNISAŻ WYSTAWY ADAMA ZAPORY W NIESZAWIE
Godz. : 15.00
Miejsce : Muzeum Stanisława Noakowskiego w Nieszawie
Odbędzie się otwarcie wystawy czasowej pt. „Adam Zapora – malarstwo”.

CEZARY PAZURA CZYLI WUJEK CZAREK NA ŻYWO
Godz. : 16.00
Miejsce : Centrum Kultury "Browar B.", ul. Łęgska 28
Show jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów, a także bardzo cenionego komika Cezarego Pazury. Jego skecze na kanale YouTube notują ponad milionowe ilości wyświetleń. W najnowszym programie Cezary Pazura porusza przede wszystkim wątek stosunków damsko-męskich. Wszystko oczywiście w krzywym zwierciadle. Cześć kabaretu poświęcona jest także najnowszym trendom w żywieniu, modzie na bezglutenowe posiłki i byciu fit. Artysta w sposób humorystyczny i wręcz przerysowany przedstawia współczesne, czasami aspołeczne zachowania ludzi i otaczającego nas świata. Występ organizuje Impresariat Online.
Bilety 55-65 zł.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz