Podziękowania dla radziejowskich policjantów

2019-03-25 13:23:54, Maciej Kowalczyk

Radziejowscy policjanci, otrzymali ostatnio wiele ciepłych słów od społeczeństwa za współpracę i profesjonalizm w swych działaniach.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie i podległych posterunków w Piotrkowie Kujawskim i Topólce dbają o bezpieczeństwo mieszkańców miast i gmin. Ostatnio na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Radziejowie podinsp. Karola Konopackiego wpłynęły podziękowania za profesjonalizm przy podejmowaniu interwencji oraz za szybkie odzyskanie skradzionego psa przez dzielnicowych.


Przypomnijmy, że dzielnicowi z Dobrego otrzymali zgłoszenie od jednego z mieszkańców. Powiedział, że ktoś ukradł mu psa z podwórka. Policjanci w krótkim czasie ustalili, że sprawcami może być dwóch mieszkańców sąsiedniej gminy.
Gdy pojechali do miejsca zamieszkania 54-latka, okazało się, że informacje się potwierdziły. Na podwórku odnalazł skradzionego psa, który został zwrócony właścicielowi. 54-latek oraz jego 48-letni kompan przyznali się do kradzieży. Dzielnicowy na miejscu wymierzył im karę, nakładając na nich wysokie mandaty.

(Inf. Prasowa KPP Radziejów)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz