Klasyki od A do Z, Oldtimer Meeting w Toruniu

2019-02-26 08:40:29, Maciej Kowalczyk

Oldtimer Meeting za nami. Przez dwa dni Centrum Targowe Park w Toruniu opanowane było przez motoryzacyjne klasyki. Te, na dwóch i na czterech kołach, podziwiały tysiące gości z Torunia i nie tylko. Gościliśmy tam z kamerą. Zobaczcie.

Tegoroczna, druga już, edycja imprezy zgromadziła w Centrum motoryzacyjne perełki z pierwszej połowy XX wieku. Pojazdy użytkowe, osobowe i kilka militarnych, to właśnie czekało na odwiedzających ekspozycję.

Ekspozycję, wśród której szczególne miejsce zajmował w tym roku Citroen. Marka, obchodząca w tym roku stulecie istnienia, zaprezentowała to co w jej historii najlepsze. Począwszy od pierwszych modeli pochodzących z lat XX, skończywszy na kultowej „kaczce”, czyli modelu 2CV.
Ale to zaledwie ułamek tego, co można było zobaczyć na wystawach. Wiekowe Fordy, Volkswageny, ciągniki i amerykańskie krążowniki szos, przyciągały tłumy.

Dla miłośników militariów przygotowano pokaźną kolekcję maszyn z wojenną przeszłością. Prezentowana była przedwojenna tankietka, legendarny willys, karabin maszynowy systemu maksima i inne unikaty.

Jak wypadła tegoroczna edycja w obiektywie naszej kamery? Zobaczcie sami.

Fotorelacje


Komentarze (1)


bOb (2019-02-27 09:04:54) Zgłoś do moderacji
Bylem, widziałem, super! Szkoda że włocławianie nie mają gdzie się pochwalić swoim "sprzętem". Garaże Hotel jakieś spotkania organizowało ale była bardzo mała reklama takiej imprezy

Dodaj swój komentarz