Motobazar w niedzielę w Toruniu

2018-04-28 07:16:17, Maciej Kowalczyk

W najbliższą niedzielę w Toruniu odbędzie się Motobazar – czyli gratka dla miłośników klasycznej motoryzacji. Ponadto na przybyłych czekać będą pokazy klasycznej motoryzacji, również na torze rajdowym.

Na Motobazar zapraszamy 29 kwietnia (niedziela) w godz. 8.00 – 16.00 do Motoparku przy ul. Bielańskiej 66 (wjazd od strony Toruń Plaza). Zobaczymy wystawców z klasycznym jednośladami, akcesoria motoryzacyjne i nie tylko, ubrania, starocie czy militaria.

Ponadto na torze zobaczymy pokazowe jazdy klasycznych, wyścigowych motocykli oraz samochodów. Wśród ciekawych pojazdów, które będzie można zobaczyć są m.in. rajdowe BMW oraz bolid z lat osiemdziesiątych czyli Formuła Estonia 21 z kolekcji Patryka Mikiciuka. Ponadto Porsche 922 czy Fiat 132 Abarth. Na torze mają pojawić się motocykliści z Pucharu Classic. Nie zabraknie również pojazdów militarnych.

Wejście na Motobazar kosztuje 10 zł, a dzieci do lat 13 mogą wejść bezpłatnie, oczywiście pod opieką osób dorosłych. Ponadto właściciele zabytkowych pojazdów również mogą wjechać na teren bezpłatnie.

Wśród przybyłych osób rozlosowany zostanie zabytkowy motorower (komarek). Losowanie odbędzie się o godzinie 15.00.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz