Śmiertelny wypadek drogowy w powiecie włocławskim

2019-02-22 08:10:52, Maciej Kowalczyk

Włocławscy policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratora okoliczności wypadku drogowego na drodze K-62 w m. Józefowo (gm. Włocławek). W wyniku zderzenia osobowego vw i pojazdu ciężarowego daf 20-letnia kierująca vw poniosła śmierć.

Do zdarzenia doszło wczoraj (21.02.2019) około godziny 14 na drodze krajowej nr 62 w m. Józefowo (gm. Włocławek). Z wstępnych ustaleń wynika, że 20-letnia kierująca pojazdem vw, jadąc od strony Pikutkowa na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się z Włocławka pojazd ciężarowy. Po zderzeniu z ciężarówką auto osobowe powróciło na swój pas ruchu i uderzyło jeszcze w barierę energochłonną oddzielającą jezdnię od skarpy. Pomimo podjętej przez służby reanimacji 20-letnia kierująca vw poniosła śmierć. Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości wykazało, że 60-letni kierujący ciężarówką był trzeźwy.

Droga pomiędzy Włocławkiem a Pikutkowem na czas prowadzonych czynności była zablokowana przez około cztery godziny i w tym czasie wyznaczono objazdy. Natomiast w sprawie tragicznego w skutkach wypadku drogowego prowadzone jest postępowanie pod nadzorem prokuratora, które wyjaśni dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.

(inf. prasowa KMP Włocławek)

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz