Zamknij [X]

Dołącz do Kwietniowych Antypiratów

2019-02-06 15:39:26, Maciej Kowalczyk

III edycja ogólnopolskiej akcji Kwietniowi Antypiraci organizowanej przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku odbędzie się pod hasłem „Antypiraci dbają o wizerunek”.

Tematyka tegorocznej edycji roku skupi się wokół budowania i ochrony wizerunku w social mediach. Taką decyzję podjęli w głosowaniu przeprowadzonym w grudniu 2018 r. uczestnicy biorący udział w poprzednich edycjach akcji.

Kwietniowi Antypiraci mają na celu promowanie wśród dzieci i młodzieży postawy respektowania etycznego i legalnego korzystania z opublikowanych utworów (książek, filmów, muzyki, grafiki, itp.) oraz udostępniania wizerunku. Działania sprzyjają kształtowaniu aktywnych, świadomych i odpowiedzialnych użytkowników informacji oraz dóbr kultury.

Do udziału KPCEN zaprasza biblioteki, szkoły, świetlice, organizacje pozarządowe, także inne lokalne instytucje i organizacje działające na rzecz dzieci i młodzieży.

Zgłoszenia, aktualności związane z przebiegiem akcji oraz sprawozdania z poprzednich edycji są dostępne na stronie akcji.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz