Zamknij X

SP 20 w programie "Decydujesz, pomagamy"

2019-01-23 14:57:28, Maciej Kowalczyk

W piątej edycji Ogólnopolskiego Programu Tesco „Decydujesz, pomagamy” projekt Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 20 we Włocławku „Wespół” zakwalifikował się do kolejnego etapu, czyli głosowania klientów Tesco.

Projekt: „Z rodziną po zdrowie!” jest skierowany do mieszkańców Włocławka. Jego celem jest zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia, wzmacnianie więzi rodzinnych i integracja lokalnej społeczności. W trakcie imprezy odbędą się: nauka pierwszej pomocy dla dzieci, Rodzinny Rajd Rowerowy, Bieg Malucha, pokaz karate i piłki ręcznej, gimnastyka dla każdego, porady dietetyka i trenerów personalnych, konkurs na zdrowe ciasto oraz warsztaty z przygotowywania zdrowych przekąsek i soków.

Teraz wszystko zależy od Was – znajomych, nieznajomych, sympatyków Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 20 we Włocławku „WESPÓŁ", SP nr 20, PP nr 6, oraz wszystkich, którzy chcą zmienić swoje życie na zdrowsze. Robimy zakupy w sklepach Tesco, bierzemy żeton i wrzucamy do urny naszego projektu „Z rodziną po zdrowie!" - zachęca do głosowania na projekt Marek Wódecki, dyrektor SP20.

Głosowanie trwa od 21 stycznia do 17 lutego 2019r.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz