Jurki Last Minute

2019-02-06 09:10:36, Maciej Kowalczyk


kiedy 2019-02-09 | 20:00 gdzie Centrum Kultury Browar B.

Jakie macie plany na 9 lutego? Być moze nie macie ich wcale, a to oznacza, że warto pomyśleć by tego dnia pojawić się w CK "Browar B.". Tego dnia na scenie zaprezentują się Jurki. Kabaret Jurki, prezentując swój najnowszy program "Last Minute".

Tego kabaretu przedstawiać specjalnie nie trzeba.  Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo i Marek Litwin od 1994 roku bawią polską publiczność kolejnymi programami, nieustannie zaskakując, improwizując i nawiązując doskonały kontakt z publicznością. Nic dziwnego tradycja "Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego" zobowiązuje. To właśnie stamtąd pochodzą i tam stawiali pierwsze kroki na scenie pod okiem Władysława Sikory. Od 1996, kiedy zdobyli pierwszą nagrodę na Przeglądzie Kabaretów Amatorskich (PaKA), cieszą się renomą jednej z najlepszych i najzabwniejszych formacji kabaretowych. Co przygotowali tym razem?

Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi... tik tak tik tak tik tak... - czytamy w zapowiedzi ich programu "Last Minute".

Co kryje się pod tymi słowami? Dowiecie się udając się na ich występ. Początek 9 lutego o godzinie 20:00. Bilety kupić można na stronie biletynakabarety.pl.

Także i dla naszych czytelników przygotowalismy podwójne zaproszenia na ten wystep. Jak je zdobyć? Wziąć udział w konkursie, którego zasady podamy niebawem. Bądźcie czujni.

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz