Lenka czeka na naszą pomoc

2018-12-28 14:01:43, Maciej Kowalczyk

Od kilku dni trwa zbiórka pieniędzy na operację 4 letniej Lenki Mularskiej. Dziewczynka choruje na rzadką chorobę – artrogrypozę. Choroba ta powoduje deformację rączek i nóżek. Dziś mała Lenka nie może stanąć na własnych nogach, ale ma na to szansę. Konieczna jest jednak operacja w niemieckiej klinice.

Rodzice szukają wsparcia wszędzie aby pomóc córeczce. Marzą aby dziewczynka chodziła i była bardziej samodzielna. Mała wojowniczka przeszła konsultację w niemieckiej klinice i zostałazakwalifikowana do operacji, która pozwoli jej poruszać się na własnych nóżkach.

I tu pojawia się nowy problem – problem finansowy. Operację w przeliczeniu na polskie złotówki wyceniono na kwotę 39.729 ,00. Dzielni rodzice rozpoczęli zbiórkę na stronie fundacji siepomaga gdzie znajduje się ich apel o wsparcie. Niestety mają mało czasu, gdyż do 18 stycznia 2019 roku muszą potwierdzić zgromadzenie środków i przyjazd do kliniki w Monachium.

Zwracamy się do wszystkich ludzi o dobrych sercach o pomoc finansową. Lence można pomóc dokonując wpłaty przez stronę fundacji: www.siepomaga.pl/lenka-mularska.

Liczy się każda złotówka. Czasu naprawdę pozostało niewiele. Na szczęście każdy z nas może stać się po części najbardziej wyczekiwanym Mikołajem niosącym najwspanialszy prezent. 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz