Webinarium: „Własna firma? To możliwe”

2021-05-12 08:28:10, Q4.pl

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku organizuje kolejne webinarium pt. „Własna firma? To możliwe” na którym omówione zostaną instrumenty wsparcia na zakładanie działalności gospodarczej.

Webinarium odbędzie się dzisiaj, 12 maja 2021 r. w godzinach 10:00- 11.45.

Spotkanie dedykowane jest osobom zamieszkałym we Włocławku i okolicznych miejscowościach, które mają pomysł na własny biznes. Sam pomysł oczywiście nie wystarczy. Trzeba mieć jeszcze środki na niezbędne do prowadzenia firmy pomieszczenia i wyposażenie, no i oczywiście własne zaangażowanie.

Na spotkaniu gościć będzie przedstawiciel Powiatowego Urzędu Pracy we Włocławku. Będzie to okazja do poznania warunków uzyskania dotacji.

Zostaną również przedstawione projekty realizowane przez inne podmioty, w których mogą brać udział osoby z województwa kujawsko-pomorskiego. Wsparcie mogą uzyskać osoby bierne zawodowo, bezrobotne i pracujące jeśli ich wynagrodzenie nie przekracza wynagrodzenia minimalnego. Wspierane są osoby, które utraciły pracę lub są zagrożone zwolnieniem z przyczyn leżących po stronie pracodawcy np. z przyczyn ekonomicznych, likwidacji miejsca pracy, zwolnień grupowych, zamknięcia firmy.

Jednym z tematów będzie też oferta bardzo korzystnych pożyczek na założenie własnej firmy.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego i uzyskanie potwierdzenia.

Program webinarium dostępny jest tutaj.

W przypadku trudności w wypełnieniu zgłoszenia, organizatorzy proszą o kontakt telefoniczny: 54 235 67 12.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz