Jarmark z atrakcjami, ale... Bez reniferów

2018-12-14 12:32:09, Maciej Kowalczyk

Jak poinformował Urząd Miasta w programie jutrzejszego Jarmarku Bożonarodzeniowego nastąpiła drobna zmiana. Z powodu niedyspozycji na Placu Wolności nie pojawią się renifery.

Sympatyczne zwierzaki, prawie jak z zaprzęgu Mikołaja miały pojawić się w specjalnej zagrodzie już jutro. Niestety, nie dotrą do naszego miasta.

Dziś otrzymaliśmy informację, że ze względu na niedyspozycję zdrowotną i po konsultacji z lekarzem weterynarii, nie jest możliwy we Włocławku pokaz reniferów. To jednak jedyna zmiana w stosunku do ogłoszonego wcześniej planu imprezy - informuje Bartłomiej Kucharczyk z miejskiego ratusza.

Jak dodaje: Pozostałe atrakcje odbędą się zgodnie z zapowiedziami.Na Placu Wolności pojawią się więc: domek św. Mikołaja oraz punkt pocztowy z możliwością napisania i wysłania listu. Obok domku staną także ozdobne sanie i tron dla św. Mikołaja, świąteczna kolejka św. Mikołaja - przeznaczona dla najmłodszych uczestników jarmarku karuzela przygotowana w klimacie bożonarodzeniowym. Będzie też Strefa Smaków Food Trucków – około 10 restauracji na kółkach zaserwuje uczestnikom jarmarku pyszne, różnorodne dania. Obok chórów, zespołów wokalnych i solistów, na scenie zagra „Kapela z Szaconkiem”.

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz