W weekend Jarmark Bożonarodzeniowy

2018-12-11 11:09:04, Maciej Kowalczyk

Występy artystyczne, kolędy i oswojone renifery wprost z zaprzęgu Świętego Mikołaja. To wszystko czekać będzie na odwiedzających Włocławski Jarmark Bożonarodzeniowy w sobotę i niedzielę.

Na placu Wolności staną drewniane, udekorowane świątecznie domki, w których ponad 60 wystawców z Polski będzie miało możliwość sprzedaży swoich wyrobów. Staną także pięknie przystrojone choinki i świąteczne dekoracje.

W tym roku będzie wiele nowych atrakcji: „Zagroda reniferów św. Mikołaja”, w której pojawią się dwa oswojone, piękne renifery, domek św. Mikołaja oraz punkt pocztowy z możliwością napisania i wysłania listu. Obok domku staną także ozdobne sanie i tron dla św. Mikołaja, świąteczna kolejka św. Mikołaja - przeznaczona dla najmłodszych uczestników jarmarku karuzela przygotowana w klimacie bożonarodzeniowym.

Będzie też Strefa Smaków Food Trucków – około 10 restauracji na kółkach zaserwuje uczestnikom jarmarku pyszne, różnorodne dania. Będziemy także wspólnie śpiewać kolędy. Obok chórów, zespołów wokalnych i solistów, na scenie zagra „Kapela z Szaconkiem”.

(Inf prasowa UM Włocławek)

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz