Zamknij [X]

Zimowy Cyrk na Scenie - już w niedzielę. Konkurs do g. 14!

2018-12-06 08:49:33, Maciej Kowalczyk

Czy Mikołaj może zostać cyrkowcem? Czemu nie, zwłaszcza gdy trafia na występ wędrownego cyrku Tramp. Brzmi ciekawie? Z pewnością i z pewnością widowiskowo i familijnie będzie też w Browarze B. już 9 grudnia o 17:00.

"Zimowy Cyrk na Scenie" to familijne barwne widowisko świąteczno-mikołajkowe z udziałem artystów cyrkowych, tancerzy, Świętego Mikołaja oraz jego asystentek - uroczych Śnieżynek. Jest to opowieść o przygodach Świętego Mikołaja, który zupełnie przypadkiem trafia na przedstawienie wędrownego Cyrku Tramp. Zafascynowany magią areny postanawia sam spróbować swych sił jako... artysta cyrkowy.

W programie oprócz akrobatów, żonglerów, fakirów, ekwilibrystów nie zabraknie zabaw ze Świętym Mikołajem i konkursów z nagrodami. Dla każdego dzieciaka Święty Mikołaj przygotował drobny upominek. Występują artyści z „Laponii", Ukrainy, Polski oraz uczniowie Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. Więcej informacji o Zimowym Cyrku na Scenie na profilu FB.

Bilety w cenie 30 zł. Do nabycia na stronie internetowej kupbilet.pl, pod numerem telefonu 576 632 600, oraz w kasie biletowej Centrum Kultury Browar B. Ale...

Możecie je dostać też za darmo. Od nas. Wystarczy, że odwiedzicie nasz profil na FB, przygotowaliśmy tam dla was bardzo szybki konkurs.

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz